Teknik Analiz Dünyasına Hoşgeldiniz

Paylaşmak Güzeldir.

• DİKKAT: Formüller, Sistemler sadece eğitim amaçlıdır. Alım satım, olası anapara kaybı ve diğer kayıplar dahil olmak üzere "YÜKSEK RİSK içerir.

Serbest Yazı algoritmabul.com nedir ? Ne değildir ?

Serbest Yazı

algoritma

e iπ +1=0
Paylaşmak Güzeldir.

algoritmabul.com başlangıç ;
internette bir indikatör aradığımda google doğru yönlendirmediğini fark ettim formüllerde kullanılan herhangi bir ifadenin örnek: cum ifadesinin diğer hangi gösterge indikatör yada taramada kullanılıp kullanılmadığı ifadenin diğer alabileceği değerler ve daha fazlası için diğer ifade biçimlerine ihtiyaç duydum bu tamamen kişisel bir ihtiyaç.

googla da yine çok duyduğumuz avcı matriks veya avcı metastock yazarsanız google size formülü gösterir çıkan formülün kaynağı ise tam olarak Inverse Fisher Transform by John Ehlers ile karşılaşırsınız. Formülü ilk yazan ilk oluşturana ulaşabilmeniz zordur. Algoritmabul.com bir konuya bakarken en altta benzer konular veya benzer kaynakları görebilirsiniz. Bu bize hız kazandırır.

Burada amaç en hızlı biçimde formülün ilk kaynağını bulup sonuca ulaşabilmektir. Paylaşılan her formül kaynağı belirtilerek paylaşılmıştır. Bu çok önemlidir.

Özellikle başkaları tarafından ücret istenen sistem veya diğer formüllerin yazılma mantığını paylaşabilmeyi hedefliyoruz.
Hiç bir ticari beklentimiz veya kaygımız yoktur.
Ücretsiz ve Reklamsızdır.

Son düzenleme:

algoritma

e iπ +1=0
Sadece Kayıtlı Üyeler
Tüm Sayfalara ulaşabilir

Zaman içinde Teknik Analiz öğreniyorum -ileri teknik analiz uygulamaları bölümü açılacaktır.
ileri teknik analiz uygulamaları bölümüne sadece katılım sağlayan ulaşabilecektir.
Bu konuda kullanıcıların fikrine veya nasıl olursa daha adaletli olur düşüncesindeyim.

Bizim fikrimiz 10 farklı formül gönderisinde bulunan Kayıtlı üyeler bu bölüme ulaşabilecektir.

Düşünsenize (ki ben düşündüm) Türkiye de formülümü paylaşıyorum paylaş senin de çoğalsın dedik komik ama neden olmasın

Grafik resmi eklemek isteyenler için sadece xu100 tahvil xu30 x30yvade goldgr xauusd grafik resimlerine izin verilecektir.
hiç bir şekilde yukarıdakilerin haricinde bir grafik eklenemez veya bahsedilemez. Bist de işlem gören bir hisseden bahsedilmesi veya grafiğinin paylaşılması halinde bu yayınlanmaz ve kullanıcı uyarılır . Bu tekrarlanırsa kullanıcı engellenir.
Bizim işimiz paylaşmak. Yoğunluğumuz sadece matematik , formüller ve grafikler içindir.
Teknik analizde neden nasıl niçin ne zaman için zaman sarf edeceğiz.

Son düzenleme:

algoritma

e iπ +1=0
Yayınlayacağımız göstergeleri buraya mı atalım. Yoksa farklı bir Yeni Paylaşılanlar klasörü oluşturup onun altına mı yapıştıralım.

Size nasıl kolay geliyorsa onu yapın. istediğiniz yere ekleyebilirsiniz.

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap