Teknik Analiz Dünyasına Hoşgeldiniz

Paylaşmak Güzeldir.

  • DİKKAT: Formüller, Sistemler sadece eğitim amaçlıdır. Alım satım, olası anapara kaybı ve diğer kayıplar dahil olmak üzere "YÜKSEK RİSK" içerir.
  • Yasal Uyarı !

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

  • Teknik Analizde Trendler

    Burada verilen teknik analiz çizimleri nedir ? nasıl yapılır ? neden ? gibi sorularınıza cevap bulmak için yapılan çizimlerdir.

    Paylaşılan  Teknik analiz çizimleri kişiye özel yatırım önerisi içermez ,yatırım tavsiyesi yapmaz ve bu nedenlerden doğabilecek zararlardan Teknik analiz çizimini yapanlar  hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada paylaşılan teknik analizi yapanlar ve paylaşanlar için hiçbir bağlayıcılığı yoktur.

Serbest Teknik Analiz

Serbest Teknik Analiz