Teknik Analiz Dünyasına Hoşgeldiniz. Paylaşmak Güzeldir.

Yayından kaldırmak istediğiniz formüller için algoritmabul@gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz... 

  • DİKKAT: Formüller, Sistemler sadece eğitim amaçlıdır. Alım satım, olası anapara kaybı ve diğer kayıplar dahil olmak üzere "YÜKSEK RİSK" içerir.
Metastock Nedir ?

Metastock Metastock Nedir ? 2021-09-26

indirmek için izniniz yok
Metastock
Metastock
Metastock Formül Dili Türkçe kaynak için sağ üstte bulunan dosyayı indir tıklayınız
Metastock; Forex, hisse senedi, vadeli ve mal piyasalarında satın almak ve satış yapmak konusunda daha iyi kararlar almanıza yardımcı olmak için dizayn edilmiştir. İçinde barındırdığı “Power Tools” (Güçlü Araçlar) ile yazmış olduğunuz göstergeleri ve sistemleri test etmenizde en sağlam sonuçları verir. Kullandığı dil mantık ile çalışmaktadır. Bulunan “Power Tools” ‘ lar; “System Tester” (Sistem Testi), “Expert Advisor” (Uzman Danışman), “Indicator Builder”, (Gösterge Kurucu), “The Explorer” (Gezgin). v.b editör programlarını barındırır.
1.jpg

METASTOCK AVANTAJLARI NELERDİR ?
Birden fazla sistemi birden fazla menkul ile test edebilirsiniz. Her menkul için en uygun sistemi bularak, işlem kararlarınızı olumsuz etkileyen zararlı duygulardan tamamen arındırılmış, başarılı alım-satım sinyalleri alabilirsiniz.
Binlerce menkulü tarayıp en iyi gün içi fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Bu tarama işlemi arka planda yapıldığından bilgisayarınızı diğer işler için meşgul etmez.
Uzman (expert) arşivi sayesinde özel alım-satım durumlarını ve trendleri bulabilir, fiyat tiplerini değişik şekillerde gösterebilir, grafiklerin üzerine işaretler yerleştirebilir, alarmlar tanımlayabilir ve 30 değişik mum grafik (candlestick) formasyonu tespit edebilirsiniz.
MetaStock ile gelen indikatör ve trend çalışması içinden sizin işlem stilinize en uygun olanları bulabilirsiniz. Bu indikatörlerden birkısmı Geniş Piyasa (Broad Market) analizleri için tasarlanmıştır.
MetaStock'ta bulunan alım-satım sistemlerini çok hızlı şekilde uygulayabilirsiniz. Bu sistemleri uygulamanın ne kadar kolay ve güvenilir olduğunu göreceksiniz.
MetaStock'ta grafik kalitesi mükemmeldir. Hisse, tahvil-bono, endeks, fon, döviz, altın, vb grafikler size kolaylık olması bakımından otomatik olarak kaydedilir. Veya dilerseniz bu grafikleri şablon olarak da kaydetmeniz mümkündür. Ayrıca MetaStock, birçok farklı hazır grafik tarzından seçim yapmanıza olanak verir.

Dilerseniz kendi alım-satım sistemlerinizi ve indikatörlerinizi geliştirebilirsiniz. MetaStock ile hazır gelen matematik ve yatırım fonksiyonlarını kullanarak çok hızlı formüller yazabilir, böylece çok değerli olan zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz.
MetaStock harici hazırlanmış yazılımları destekler. Birçok eklentiyi ve çalışmayı MetaStock ile birlikte kullanabilirsiniz.


Metastock Formül Dili
Metastock Formül Dili 1
Metastock Formül Dili 2
Metastock Formül Dili Türkçe kaynak için sağ üstte bulunan dosyayı indir tıklayınız
Yazar
algoritma
İndirilme
50
Görüntüleme
3,725
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

algoritma ait diğer kaynakar