Teknik Analiz Dünyasına Hoşgeldiniz. Paylaşmak Güzeldir.

Yayından kaldırmak istediğiniz formüller için algoritmabul@gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz... 

  • DİKKAT: Formüller, Sistemler sadece eğitim amaçlıdır. Alım satım, olası anapara kaybı ve diğer kayıplar dahil olmak üzere "YÜKSEK RİSK" içerir.
Nagants Viop İndikatör Seti

ideal Nagants Viop İndikatör Seti 2021

indirmek için izniniz yok
ideal

Nagants Viop İndikatör Seti​

sağ üstte bulunan dosyayı indir tıklayınız.İndirdiğiniz dosyayı zip dosyadan çıkarttıktan sonra çıkan dosyayı görüntülerdeki klasöre atınız. İsim değiştirirseniz çalışmaz. Açarsanız çalışmaz.
3 farklı indikatörden oluşur.

Günlük periyotta mavi ve kırmızı kesik çizgiler ana trend yönü ve desteğini belirler. Kısa periyotlarda pembe ve yeşil çizgi arasında kanal hareketleri takip edilebilir. Pembe ve yeşilin ani kırılımı trend hareketlerini tetikler.

Tüm bu kanalları takip ederken konsolidasyon indikatörünü kullanın. Yükseliş ve düşüş trendlerindeki ana ve mini trendlerdeki doyum noktalarının belirlenmesinde yardımcı olur. Konsolide indikatörünün kullanımı kolaydır, biraz inceleyin yeter.

Bu sistem bmcapital lisansı ile çalışır. Lisansı ideal üzerinden alabilirsiniz. Bm capital paneli ve Nagants Trade ile beraber kullanabilirsiniz.

Sistemin kullanımı üzerinde yazıyor ama bir örnekleme de yapmak iyi olur diye düşündüm. Hareketler net ve keskin değilse oyuna girmeyin. Her zaman oyunda olmanıza gerek yok. Kazanma ihtimali yüksek olan pozisyonlara girin.
kaynak
https://twitter.com/MossinNagant
Yazar
algoritma
İndirilme
27
Görüntüleme
1,443
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

algoritma ait diğer kaynakar

Benzer Kaynaklar
Başlatan Başlık Kategori İndirilen Son Güncelleme
algoritma ideal Nagants Trade Kolay İndikatör Seti ideal 27