Teknik Analiz Dünyasına Hoşgeldiniz. Paylaşmak Güzeldir.

Üye Olma ve Üyelik Sorunlarınız için İletişim algoritmabul@gmail.com

  • DİKKAT: Formüller, Sistemler sadece eğitim amaçlıdır. Alım satım, olası anapara kaybı ve diğer kayıplar dahil olmak üzere "YÜKSEK RİSK" içerir.
  • “Hiç zengin olan bir teknik analist görmedim” diyenlere hep gülmüşümdür. Bu kadar saçma ve küstahça bir şey daha duymadım. Dokuz yıl boyunca temel analiz kullandıktan sonra, teknik analizci olarak zengin oldum. “ (Marty Schwartz)

Al Sat Sistemi Bollinger Band Histogram Trading System by Steve Karnish

Bir ticaret sistemi, finansal piyasalarda alım satımla ilgili belirli kurallara sahip belirli ayarlara dayanır. Bir dizi işlemin istatistiksel bir analizini alır ve ondan kar sağlayan geçmiş performansları içerir. Bu stratejiyi bir ticaret sistemi olarak adlandırmadan önce, başarısını ve bir süre başarılı kalma yeteneğini garanti altına almak için bir dizi teste tabi tutulur. Bir ticaret stratejisi asla sabit bir karı garanti etmez. Kısa sürede kar etmek için "al" ve "sat" sinyalleri sağlayacak belirli algoritmalardan veya ayarlamalardan oluşur. Pazar her zaman değiştiği ve algoritmalarda veya ticaret sisteminde yapılan yeni ayarlamaların da değişmesi gerektiğinden, asla sabit bir kar oranını garanti etmez. Alım satım sistemleri genellikle zaman içinde görülür, hisse senetleri ve forex piyasaları sürekli alım veya satım sinyalleri verir.

algoritma

→ein+1=0←
Algorithmist
Algoritma
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
1,682
Bollinger Band Histogram Trading System
Enter Long = Close Short

BBHistogram:= (CLOSE + 2*Std(CLOSE,20) - Mov(CLOSE,20,SIMPLE)) / (4*(Std(CLOSE,20))) * 100;
Cross(0,BBHistogram)


Enter Short = Close Long

BBHistogram:= (CLOSE + 2*Std(CLOSE,20) - Mov(CLOSE,20,SIMPLE)) / (4*(Std(CLOSE,20))) * 100;
Cross(BBHistogram,100)

Here's a "freebie".

BB Histogram

((C+2*Std(C,20)-Mov(C,20,S))/(4*(Std(C,20)))*100)

Sell the opening days after the BB Histogram penetrates 100 and buy when it penetrates zero. Add to positions when the BB Histo leaves "above 100" or "below zero" and then "repenetrates" the trigger levels.

I believe this approach has recorded 11 straight S&P winners, with 700+ points. "But Steve, this system must not be working any more because it is losing the last trade you put on". Right!

My only disclaimer is that I guarantee that I will sell software, charting services and anything else that I can think of to make a "buck" in 2000. In the meantime, suck all the free stuff from me you can copy. And most of all, please note, the biggest antagonists on the list provide absolutely "zero" when it comes to helping you trade. Seek the answers from "within" (with some shortcutting help from people that are willing to share).

Steve Karnish​
Source / From:
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap