Teknik Analiz Dünyasına Hoşgeldiniz. Paylaşmak Güzeldir.

Yayından kaldırmak istediğiniz formüller için algoritmabul@gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz... 

• DİKKAT: Formüller, Sistemler sadece eğitim amaçlıdır. Alım satım, olası anapara kaybı ve diğer kayıplar dahil olmak üzere "YÜKSEK RİSK" içerir.
  • “Hiç zengin olan bir teknik analist görmedim” diyenlere hep gülmüşümdür. Bu kadar saçma ve küstahça bir şey daha duymadım. Dokuz yıl boyunca temel analiz kullandıktan sonra, teknik analizci olarak zengin oldum. “ (Marty Schwartz)

Al Sat Sistemi CCI Spike Trading System

Bir ticaret sistemi, finansal piyasalarda alım satımla ilgili belirli kurallara sahip belirli ayarlara dayanır. Bir dizi işlemin istatistiksel bir analizini alır ve ondan kar sağlayan geçmiş performansları içerir. Bu stratejiyi bir ticaret sistemi olarak adlandırmadan önce, başarısını ve bir süre başarılı kalma yeteneğini garanti altına almak için bir dizi teste tabi tutulur. Bir ticaret stratejisi asla sabit bir karı garanti etmez. Kısa sürede kar etmek için "al" ve "sat" sinyalleri sağlayacak belirli algoritmalardan veya ayarlamalardan oluşur. Pazar her zaman değiştiği ve algoritmalarda veya ticaret sisteminde yapılan yeni ayarlamaların da değişmesi gerektiğinden, asla sabit bir kar oranını garanti etmez. Alım satım sistemleri genellikle zaman içinde görülür, hisse senetleri ve forex piyasaları sürekli alım veya satım sinyalleri verir.

algoritma

eiπ + 1 = 0
Algorithmist
Algoritma
This system uses the momentum Commodity Channel Index (CCI) indicator to find short-term bottoms in the market. The CCI indicator is extremely volatile and is generally difficult to use when trading the S&P 500 Index.
We, however, have turned this volatility into a trading advantage by using the spread or gap between the CCI index and its moving average as a reversal signal. Specifically if the gap is larger then a certain percentage and CCI indicator crosses above its moving average we buy the market. The system remains in the market for a short period of time, exiting the trade as the indicators cross to the downside. As designed, this system only trades long the market; it can however be altered to short the market. It is best used in choppy bullish markets similar to the 1995 bull market.​

Trading Tactics: This short-term bullish trading system exploits over extended markets. Futures, options, and mutual fund traders should take full advantage of this high probability trading system, either by taking outright positions or avoiding declining markets. The code for this system can be reversed to trade short positions. This system should be used in place of longer-term momentum systems in strong bullish choppy type markets. This system rarely exits at the market intermediate peak, so other exiting signals may be used in place of our indicator crossover technique.​

CCI Spike Trading System
Enter long:
Ref(CCI(13)/(Mov(CCI(13),3,S)),-1)>1.5 AND
Cross(CCI(13),(Mov(CCI(13),3,S))) AND
Ref(CCI(13),-1)<-25
Exit long:
Cross((Mov(CCI(13),3,S)),CCI(13)) AND
Ref(CCI(13),-1)>200​

from Craig Monroe​
Source / From:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Başlatan Benzer Konular Forum Cevap Tarih
algoritma B 0
algoritma H 0
algoritma P 0
M P 2
algoritma Dikkat Çeken Önemli Formüller 1
Bogac F 0
U F 0