Teknik Analiz Dünyasına Hoşgeldiniz. Paylaşmak Güzeldir.

Yayından kaldırmak istediğiniz formüller için algoritmabul@gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz... 

• DİKKAT: Formüller, Sistemler sadece eğitim amaçlıdır. Alım satım, olası anapara kaybı ve diğer kayıplar dahil olmak üzere "YÜKSEK RİSK" içerir.
  • “Derdiniz piyasanın ne yapacağı değil piyasanın yapacaklarına karşı sizin ne yapacağınız olsun.” (Michael Carr)

Uzman Danışman Chande's Long Bomb Expert

Expert Advisor yani Türkçesi ile Uzman Danışman, terminalin içinde bulunan ve alım-satım işlemlerini otomatik olarak programlamaya izin veren araçtır. Fiyatlar üzerinden teknik analiz geliştiren, yöneltilmiş alım-satım faaliyetleri gerçekleştiren ve bu faaliyetleri yönetebilen bu programlar, otomatik işleme girmenin yanı sıra, bir sinyal sağlayıcı olarak da kullanılabilir. Bir uzman, ilgili grafik o anda aktif olsa da olmasa da çalışabilir. Expert Advisor Ne İşe Yarar? Yani uzman danışmanlar ister AL- SAT sinyali üretirler istenirse de AL-SAT sinyali ürettikleri noktalardan alım-satım yaparlar.

algoritma

eiπ + 1 = 0
Algorithmist
Algoritma
<<Hello.In the book beyond technical analysis from t. Chande there is a system explained called the long bomb.
How to bring this into metastock? Who can help me? >>
Just happen to have the book checked out of the library. For his conditions on page 226 you can create an Expert Advisor and put the following formula into a symbol, then attach the Expert Advisor and you will have them on your chart:​

Chande's Long Bomb Expert

(C > Ref(H ,-2 )) AND Ref(C ,-1 ) > Ref(H ,-3 ) AND Ref(C ,-2 ) > Ref(H ,-4 )

Jay
Source / From:
equismetastock[at]yahoogroups[.]com

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap